Drobečková navigace

KROKODÝLÍ ZOO > Mediální partneři

Mediální partneři

Prima ZOOM

www.prima-zoom.cz

Tipy Prima ZOOM

Lovci krajt

Zkušená trojice charismatických Lovců krajt se i ve třetí řadě oblíbeného napínavého dokumentárního seriálu vydává do všech koutů světa, aby místním obyvatelům pomohla s problémem velkých plazů nebo plazům s problémem místních obyvatel. Tentokrát se odváží i mimo zmapované oblasti do nitra peruánské džungle, kde se chtějí porozhlédnout po mohutné anakondě velké. V Jižní Americe se zdrží i další epizodu, protože sousedkou anakondy velké by mohl být legendární kajman černý. Zpátky doma na Floridě je čeká nebezpečná noční záchranná mise v chladících bazéncích nukleární elektrárny. A pak je na řadě výjezd do Austrálie, kde Lovci krajt zažijí největší šok svých životů. Během pronásledování nebezpečných plazů se ocitnou v obklíčení stovek krokodýlů mořských!

19. 5. 19:00

– Lovci krajt III (Po stopách anakondy)

26. 5. 19:00

– Lovci krajt III (Lovení chřestýšů)

2. 6. 19:00

– Lovci krajt III (Ještěři ze země Oz)

9. 6. 19:00

– Lovci krajt III (Smrtící hlubiny)

16. 6. 19:00

– Lovci krajt III (Invaze ropuch)

23. 6. 19:00

– Lovci krajt III (Ostrov plný hadů)

30. 6. 19:00

– Lovci Krajt III (Město plné hadů)


25. 5. 21:00 – Dinosauří pohřebiště

V roce 2002 se vědci v jižním Utahu dočkali senzačního nálezu. Vyhrabali lebku dosud neznámého, rohatého dinosaura. Místo, kde ji našli, následně proslulo jako truhlice plná pokladů – aspoň pokud jde o zvídavé badatele, kteří tam narazili na neobvykle velké množství fosilních pozůstatků prehistorických škeblí, ryb, ještěrek, želv, ptáků, aligátorů i savců. Tvůrci dokumentu byli u toho a sledovali vědce při práci. Jejich zjištění vedly k založení úplně nového muzea, jež od roku 2010 láká fandy dinosaurů a jejich prehistorických souputníků z celého světa. Máte to za oceán daleko? Nevadí! Podívejte se na slavné dinosauří pohřebiště z pohodlí vlastního domova.   

 

17. 6. 19:00 – Smrtící pochoutky I (Hadi)

Představte si, že byste popíjeli hadí jed nebo spořádali smrtící rostlinu. Zní to šíleně? Ale vůbec ne! Objevte mysteriózní exotická jídla, která se každý den servírují ve všech koutech světa. Jakou vám asi předloží delikatesu a budete mít odvahu se do ní zakousnout? Tento dokumentární film vás vezme na projížďku Asií a prozradí, proč jsou někteří jedlíci více než ochotní konzumovat různé smrtící pochoutky. Podívejte se na odchyt tarantule nebo štíra i jejich následnou přípravu a hned se vám taky začnou sbíhat sliny.

Česky English

FB logo Krokodýlí zoo Protivín

Vyhledat v textu

KROKODÝLÍ ZOO

 • 13. 7. Víkendové akce - podzim 2017 v Krokodýlí ZOO Protivín

  Nejnovější akce v naší krokodýlí zoo, které jsme pro Vás připravili. Více informací uvnitř aktuality.


 • 13. 7. Tváře TV Prima křtily krokodýly filipínské

  Sedm osobností zpravodajství TV Prima a účastníků Pevnosti Boyard pokřtilo v Krokodýlí ZOO Protivín mláďata ohroženého druhu krokodýla filipínského a vybralo jim krásná jména...více na www.krokodyli.cz 


 • 13. 7. Světový úspěch

  První odchov nejohroženějšího druhu krokodýla - gaviálů indických - na světě mimo tropické země se povedl právě nám.


 • 13. 7. Pravěká zoo - novinka pro školní výlety

  Vydejte se s námi na cestu do pravěku... Připravili jsme pro vás novou expozici v rámci Krokodýlí zoo. Můžete se těšit na expozici žijících fosílií v doprovodu s dermoplastyckými preparáty, lebkami a kostrami savců, ptáků, plazů, obojživelníků.


 • 13. 7. Fond na ochranu ohrožených druhů krokodýlů

  Krokodýlí zoo Protivín dlouhodobě chová a odchovává ohrožené a kriticky ohrožené druhy krokodýlů. Jako první v Evropě odchovala krokodýly kubánské (Crocodylus rhombifer) v homozygotní formě a krokodýly bahenní (C. palustris).


 • 13. 7. Prodej poukazů

  Nyní v Krokodýlí zoo zahájen prodej dárkových poukazů na Den ošetřovatelem krokodýlů a gaviálů. Akce se koná ve všední dny od 9:00 do 14:00 hod, součástí kromě ošetřování krokodýlů a gaviálů je VIP prohlídka zoo, manipulce s krokodýly, pohoštění a malé dárky ...Vše na vlastní nebezpečí!


 • 13. 7. Krokodýlí zoo Protivín na vědeckém kongresu na Kubě

  Ve dnech 16. - 20.11. 2015 jsme se zúčastnili 5. Congreso Internacional Production Tropical Animal v Palacio de Convenciones de la Habana, kde jsme prezentovali naše odchovy kriticky ohrožených druhů krokodýlů a navázali spolupráci s předními kubánskými odborníky na ochranu krokodýlů.


 • 13. 7. Otevření zrekonstruované části zoo a oslava 10.narozenin odchovaného krokodýla kubánského

  Oslava desátých narozenin Alfy proběhla 15. července 2015, naše pozvání přijal tajemník Vevyslanectví Kuby c ČR pan Angelo Gustavo Suarez C., který se stal i kmotrem Alfy a přidal mu jméno Pancho.


Přirozený odchov
krokodýla siamského
- video 

Přirozený odchov krokodýla siamského

 Sponzoři, partneři

FARMA CHVALŠINY, s.r.o.

AGRO Šumava, s.r.o.

Prima ZOOM

 

ROP CZ

TOPlist