Drobečková navigace

KROKODÝLÍ ZOO > Maloobchodní prodej a dárkové vstupenky

Maloobchodní prodej

Dárkové vstupenky

Vstupné jako dárek. Chcete koupit vstupenky jako dárek pro jednotlivce či pro celou rodinu? Máte několik možností jak jej zakoupit. Vstupenky můžete zakoupit osobně přímo na pokladně v ZOO, kde je přímo uhradíte. Nebo můžete poslat objednávku na email:  t.dostalova@krokodylizoo.cz

Platnost vstupenky je do 31.12.2017

poukázky.jpg

 

Exkluzivní prohlídka krokodýlí ZOO

Nenechte si ujít jedinečný zážitek a užijte si exkluzivní prohlídku krokodýlí ZOO s výkladem zkušeného průvodce. Navštivte naši ZOO a pohleďte na ni jinýma očima. Vyprávění průvodce vám o světě ZOO prozradí zajímavosti, které se v encyklopediích nedozvíte. Z důvodu exkluzivity se tato prohlídka koná před nebo po ukončení otevírací doby ZOO! Cena exkluzivní prohlídky činí 4500 Kč pro 1-4 osoby (cena za každou další osobu činí 500 Kč). Exkluzivní prohlídka je vhodná maximálně pro 10 osob.

Co Vás čeká?

 • prohlídka krokodýlí zoo s osobním průvodcem
 • možnost vyfotografování s mládětem krokodýla
 • možnost nakrmení vybraného druhu krokodýla
 • malý dárek po skončení prohlídky

Objednávky zasílejte na t.dostalova@krokodylizoo.cz

 

Den ošetřovatelem krokodýlů a gaviálů

Láká Vás strávit den mezi krokodýly, poznat zázemí ZOO a být členem týmu ošetřovatelů nejvzácnějších a nejohroženějších druhů krokodýlů a gaviálů? Pak sobě nebo svým blízkým dopřejte mimořádný zážitek a jeden den strávený ve výjimečném prostředí. Akce se koná ve všední dny od 9:00 do 14:00 hod, součástí kromě ošetřování krokodýlů a gaviálů je VIP prohlídka ZOO, manipulce s krokodýly, pohoštění a malé dárky včetně zubu Gaviála indického...                 Vše na vlastní nebezpečí!Cena dárkového poukazu činí 5000 Kč.

Objednávky na email: t.dostalova@krokodylizoo.cz.

 

Malý obrazový atlas krokodýlů

Vůbec první ucelený atlas krokodýlů určený především pro laickou veřejnost, mapující všechny druhy žijících krokodýlů na světě. 

Ve spolupráci se Světovým svazem ochrany přírody půjde celý výtěžek z prodeje knihy na záchranu lokality Mesangat v Indonesii, kde ve volné přírodě doposud přežívá a rozmnožuje se pouhých několik desítek gaviálů sundských a krokodýlů siamských. Protivínská zoo se tím stává jednou ze světových zahrad podporujících projekt vzniku záchranné rezervace, která má na území přibližně 6 000 ha pralesa na Borneu vzniknout.

Autorem českého vydání je Ing. Miroslav Procházka (ředitel zoo), na anglické verzi se spoluautorsky podílel Ralf Sommerlad (místopředseda CSG a IUCN/SSC pro Evropu).

Cena atlasu v ZOO  80,- Kč
Cena atlasu na dobírku  195,- Kč

Objednávky zasílejte na email:  t.dostalova@krokodylizoo.cz

                                    Titulní strana české verze  

 

Krokodýl Bambo

Nakladatelství Granát vydalo exkluzivně pro krokodýlí ZOO knihu Krokodýl Bambo z pozůstalosti známého autora pohádek  a filmového scenáristy Miloše Macourka. Tuto krásnou dětskou knihu ilustroval Adolf Born, který ve spolupráci s Milošem Macourkem ilustroval také Macha a Šebestovou.

Patronem knihy se stala Krokodýlí zoo Protivín, která je v současnosti také jejím výhradním prodejcem.

Cena knihy v ZOO 179,- Kč
Cena knihy na dobírku 295,- Kč

Objednávky zasílejte na t.dostalova@krokodylizoo.cz

 

Kniha Krokodýl Bambo

 

 

 

Česky English

FB logo Krokodýlí zoo Protivín

Vyhledat v textu

KROKODÝLÍ ZOO

 • 13. 7. Víkendové akce - podzim 2017 v Krokodýlí ZOO Protivín

  Nejnovější akce v naší krokodýlí zoo, které jsme pro Vás připravili. Více informací uvnitř aktuality.


 • 13. 7. Tváře TV Prima křtily krokodýly filipínské

  Sedm osobností zpravodajství TV Prima a účastníků Pevnosti Boyard pokřtilo v Krokodýlí ZOO Protivín mláďata ohroženého druhu krokodýla filipínského a vybralo jim krásná jména...více na www.krokodyli.cz 


 • 13. 7. Světový úspěch

  První odchov nejohroženějšího druhu krokodýla - gaviálů indických - na světě mimo tropické země se povedl právě nám.


 • 13. 7. Pravěká zoo - novinka pro školní výlety

  Vydejte se s námi na cestu do pravěku... Připravili jsme pro vás novou expozici v rámci Krokodýlí zoo. Můžete se těšit na expozici žijících fosílií v doprovodu s dermoplastyckými preparáty, lebkami a kostrami savců, ptáků, plazů, obojživelníků.


 • 13. 7. Fond na ochranu ohrožených druhů krokodýlů

  Krokodýlí zoo Protivín dlouhodobě chová a odchovává ohrožené a kriticky ohrožené druhy krokodýlů. Jako první v Evropě odchovala krokodýly kubánské (Crocodylus rhombifer) v homozygotní formě a krokodýly bahenní (C. palustris).


 • 13. 7. Prodej poukazů

  Nyní v Krokodýlí zoo zahájen prodej dárkových poukazů na Den ošetřovatelem krokodýlů a gaviálů. Akce se koná ve všední dny od 9:00 do 14:00 hod, součástí kromě ošetřování krokodýlů a gaviálů je VIP prohlídka zoo, manipulce s krokodýly, pohoštění a malé dárky ...Vše na vlastní nebezpečí!


 • 13. 7. Krokodýlí zoo Protivín na vědeckém kongresu na Kubě

  Ve dnech 16. - 20.11. 2015 jsme se zúčastnili 5. Congreso Internacional Production Tropical Animal v Palacio de Convenciones de la Habana, kde jsme prezentovali naše odchovy kriticky ohrožených druhů krokodýlů a navázali spolupráci s předními kubánskými odborníky na ochranu krokodýlů.


 • 13. 7. Otevření zrekonstruované části zoo a oslava 10.narozenin odchovaného krokodýla kubánského

  Oslava desátých narozenin Alfy proběhla 15. července 2015, naše pozvání přijal tajemník Vevyslanectví Kuby c ČR pan Angelo Gustavo Suarez C., který se stal i kmotrem Alfy a přidal mu jméno Pancho.


Přirozený odchov
krokodýla siamského
- video 

Přirozený odchov krokodýla siamského

 Sponzoři, partneři

FARMA CHVALŠINY, s.r.o.

AGRO Šumava, s.r.o.

Prima ZOOM

 

ROP CZ

TOPlist